Odd Johan Fritzøe

Forestillingstatistikk

STATISTIKK DANSEREN ODD JOHAN FRITZØE
( Forestillingens tittel, koreograf og spillested med klokkeslett )

DET HANDLER OM MENNESKER av Torill Bernatek
29.05.1986 Black Box, Oslo kl. 20 00
30.05.1986 Black Box kl. 20 00
31.05.1986 Black Box kl. 20 00
01.06.1986 Black Box kl. 16 00 & kl. 20 00

ZANZIBAR av Lisbeth Bodd/Asle Nilsen
23.6.1988 Festplassen i Bergen kl.20 00
24.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
25.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
26.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
27.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
28.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
29.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
30.6.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
1.7.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
2.7.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
3.7.1988 Festplassen i Bergen kl. 20 00
8.8.1988 Kristiansand kl. 15 00 & kl. 18 00
9.8.1988 Kristiansand kl. 15 00 & kl. 18 00
13.7 - 28.7.1989 M/S Braemar Oslo/Hirsthals/Harwitch kl. 18 00/ kl. 24 00
1.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
2.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
3.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
4.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
5.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
6.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
7.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
8.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
9.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
10.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
11.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
12.8.1988 Sofienbergparken i Oslo kl. 20 00
17.8.1988 Dal i Akershus kl. 15 00 & kl. 19 00

JORDEN DRØMMER av Lise Eger
6.2.1989 Black Box kl. 20 30
7.21989 Black Box kl. 20 30
8.21989 Black Box kl. 20 30
9.21989 Black Box kl. 20 30
10.2.1989 Black Box kl. 20 30
11.2.1989 Black Box kl. 20 30
12.2.1989 Black Box kl. 20 30
2.7.1989 Vinje. Telemark kl. 21 00
25.8.1989 Henie Onstad Kunstsenter kl. 19 00
26.8.1989 Henie Onstad Kunstsenter kl. 14 00
27.8.1989 Henie Onstad Kunssenter kl. 14 00

FILO D´ERBA av Giorgio Rossi
28.10.1989 Black Box kl. 20 00
29.10.1989 Black Box kl. 20 00
30.10.1989 Black Box kl. 20 00
31.10.1989 Black Box kl. 20
1.11.1989 Black Box kl. 20 00
2.11.1989 Black Box kl. 20 00
28.3.1990 Black Box kl. 20 00
29.3.1990 Black Box kl. 20 00
30.3.1990 Black Box kl. 20 00
31.3.1990 Black Box kl. 20 00
19.07.1990 Roma, Italia Teatro all´aperto kl. 21 00
21.07.1990 Piza kl. 21 00
27.5.1991 Linnkøping kl. 19 30
28.5.1991 Linnkøping kl. 19 30
23.6.1991 Harstad Festspillene i Nord Norge kl. 20 00
24.6.1991 Harstad Festspillene i Nord Norge kl. 20 00

VITA av Sølvi Edvardsen/Kristin Gjems
17.3.1990 Black Box kl. 20 00
18.3.1990 Black Box kl. 20 00
20.3.1990 Black Box kl. 20 00
21.3.1990 Black Box kl. 20 00
22.3.1990 Black Box kl. 20 00
23.3.1990 Black Box kl. 20 00
24.3.1990 Black Box kl. 20 00
25.3.1990 Black Box kl. 20 00

SOLSØNNENS FERD MOT JETTENES LAND av Knut Walle
10.8.1990 Tromsø kulturhus kl. 19 30
11.8.1990 Tromsø kulturhus kl. 19 30
13.8.1990 Storslett kl. 19 00
14.8.1990 Manndalen kl. 19 00
16.8.1990 Kiruna kl. 19 00
18.8.1990 Karasjok kl. 19 30
19.8.1990 Karasjok kl. 19 30
20.8.1990 Ivalo, Finland kl. 19 00
21.8.1990 Utsjoki kl. 19 00
22.8.1990 Sirma kl. 19 00
23.8.1990 Varngerbotn kl. 19 00
24,8.1990 Kirkenes kl. 19 30
26.8.1990 Vadsø kl. 19 00
28.8.1990 Hetta , Finland kl. 19 00
29.8.1990 Alta kl. 19 00
30.8.1990 Kautokeino kl. 19 30
31.8.1990 Kautokeino kl. 19 30

DA-BA-DA av Un-Magritt Nordseth
27.10.1990 Scenehuset, Oslo kl. 19 30
28.10.1990 Scenehuset kl. 19 30
29.10.1990 Scenehuset kl. 19 30
1.11.1990 Scenehuset kl. 19 30
2.11.1990 Scenehuset kl. 19 30
3.11.1990 Scenehuset kl. 19 30
4.11.1990 Scenehuset kl. 19 30

TIDEVANN av Lise Nordal
21.11.1990 Black Box kl. 20 00
22.11.1990 Black Box kl. 20 00
23.11.1990 Black Box kl. 20 00
24.11.1990 Black Box kl. 20 00
25.11.1990 Black Box kl. 15 00
27.11.1990 Black Box kl. 20 00
28.11.1990 Black Box kl. 20 00
24.9.1991 Hjertnes, Sandefjord kl. 19 00
29.10.1991 Järvepää, Finland kl. 19 00
7.12.1991 Nordens Hus, Færøyene kl. 20 00

BAROKK FRISE av Un- Magritt Nordseth/Ina Christel Johannessen
24.5.1991 Schøttstuene , Festspillene i Bergen kl. 23 00
25.5.1991 Schøttstuene , Festspillene i Bergen kl. 14 00 & kl. 18 00
6.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
7.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
8.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
9.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
10.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
11.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00
14.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 1300
15.3.1992 Scenehuset, Oslo kl. 20 00

SKIKK OG BRUK av Karene Lyngholm
23.10.1991 Black Box kl. 21 00
24.10.1991 Black Box kl. 21 00
25.10.1991 Black Box kl. 21 00
26.10.1991 Black Box kl. 15 & kl. 21 00
27.10.1991 Black Box kl. 21 00

ARME RIDDERE av Menn Danser - Øyvind Jørgensen
21.6.1992 Black Box kl. 20 00
22.6.1992 Black Box kl. 20 00
23.6.1992 Black Box kl. 20 00
24.6.1992 Black Box kl. 20 00 & kl. 23 00
25.6.1992 Black Box kl. 20 00 & kl.. 23 00

ET SÆTERA av Kristin Gjems
28.6.1992 Inderøy kulturhus kl. 19 00
11.9.1992 Black Box kl. 20 00
12.9.1992 Black Box kl. 20 00
13.9.1992 Black Box kl. 20 00
14.9.1992 Black Box kl. 20 00
15.9.1992 Black Box kl. 20 00
16.9.1992 Black Box kl. 20 00
17.9.1992 Black Box kl. 20 00
18.9.1992 Black Box kl. 20 00
19.9.1992 Black Box kl. 20 00
20.9.1992 Black Box kl. 20 00
19.11.1992 Danseteateret, Bergen kl. 20 00
20.11.1992 Danseteateret, Bergen kl. 20 00
29.1.1993 Konserthuset, Oslo kl. 19 30

PINNOCHIO av Inger Buresund
30.1.1993 Black Box / Dansens år kl. 15 00
6.2.1993 Black Box kl. 18 00
7.2.1993 Black Box kl. 18 00
8.2.1993 Black Box kl. 18 00
10.2.1993 Black Box kl.12 & kl. 18 00
11.2.1993 Black Box kl. 12 & kl. 18 00
12.2.1993 Black Box kl. 12 00 & 18 00
13.2.1993 Black Box kl. 18 00
14.2.1993 Black Box kl. 18 00
15.2.1993 Black Box kl. kl. 12 & kl. 18 00
16.2.1993 Black Box kl. kl. 12 & kl. 18 00
18.2.1993 Black Box kl. kl. 12 & kl. 18 00
19.2.1993 Black Box kl. kl. 12 & kl. 18 00
20.2.1993 Black Box kl. kl. 18 00
21.2.1993 Black Box kl. 18 00
2.3.1993 M/S Innvik Bergen kl. 12 00
3.3.1993 Mosterhavn kl. 12 00
4.3.1993 Kopervik kl. 11 00 & kl. 13 00
5.3.1993 Skudneshavn kl. 13 00
5.3.1993 Rennesøy kl. 14 00
7.3.1993 Egersund kl. 13 00 & kl. 15 00
8.3.1993 Hauge i Dalane kl. 14 00
8.3.1993 Flekkesfjord kl. 15 00
9.3.1993 Mandal kl. 12 00
10.3.1993 Kristinansand kl. 11 00 & kl. 13 00
11.3.1993 Grimstad kl. 11 00
12.3.1993 Tvedesstrand kl. 12 00
14.3.1993 Rissør kl 13 00
15.3.1993 Arendal kl. 11 00
16.3.1993 Lillesand kl. 11 00
17.3.1993 Høllen kl. 11 00
18.3.1993 Farsund kl. 11 00
20.3.1993 Jørpeland kl. 11 00
20.3.1993 Tau kl. 11 00
21.3.1993 Judaberg kl. 11 00
21.3.1993 Hjelmeland kl. 11 00
22.3.1993 Sauda kl. 11 00
23.3.1993 Sand kl. 11 00
24.3.1993 Vikedal kl. 11 00
25.3.1993 Nedstrand kl. 11 00
27.3.1993 Stord kl. 11 00
28.3.1993 Bekkjarvik kl. 11 00
29.3.1993 Våge kl. 11 00
29.3.1993 Rosendal kl. 11 00
30.3.1993 Os kl. 11 00

HUNDEDAGSNATT av Odd Johan Fritzøe
9.5.1993 Henie Onstad Kunstsenter kl. 12 00 & kl. 13 00
16.5.1993 Henie Onstad Kunstsenter kl. 12 00 & kl. 13 00

LEVENDE SKUPTURER av Øyvind Jørgensen
15.5.1993 Monolitten kl. 13 00
26.5.1993 Frogneparken kl. 14 30
29.5.1993 Eidsvolls plass kl. 10 00
2.6.1993 Rådhusplassen kl. 18 00
7.6.1993 Slottsparken kl. 14 00
12. 6 Slottsparken kl. 14 30

LEVENDE SKUPTURER 2 av Øyvind Jørgensen
28.5.1993 Rådhusplassen kl. 17 00
30.5.1993 Monolitten kl. 12 00
31.5.1993 Monolitten kl. 18 00
1.6.1993 Rådhusplassen kl. 14 00
5.6.1993 Bygdøy allé kl. 15 00
6.6.1993 Monolitten kl. 06 00
10.6.1993 Rådhusplassen kl. 14 00

GLASS av Inger Buresund
19.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
20.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
21.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
22.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
23.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
24.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
25.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
26.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
27.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
28.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
29.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00
30.11.1993 Black Box kl. 13 00 og kl. 20 00

OL av Anne Grete Eriksen/Leif Hernes
12.2.1994 Lillehammer åpningsseremoni kl. 18 00
27.2.1993 Lillehammer Avslutningsseremoni kl. 18 00

ABSENCE DE FER av Ina Christel Johannessen
21.3.1995 Nordens Hus, Rekjavik kl. 20 00
22.3.1995 Nordens Hus, Rekjavik kl. 20 00

J.O.D.A.M av Odd Johan Fritzøe
29.3.1994 Scenehuset kl. 19 30
30.3.1994 Scenehuset, Oslo kl. 19 30
31.3.1990 Scenehuet, Oslo kl. 19 30
1.4.1994 Scenehuset, Oslo kl. 19 30
2.4.1994 Scenehuset , Oslo k. 15 00

MORTE FôRET av Karine Sapporta
13.5.1994 Theâtre de Caen kl. 19 30
3.6.1994 Grieghallen, Bergen kl. 19 30
19.6.1994 Albertslundhuset, København kl. 20 00
21.6.1994 Albertslundhuset, København kl. 20 00
5.9.1994 Nationaltheateret, Oslo kl. 19 30
21.10.1994 Grand Arsenal, Metz kl. 20 3
6.6.1995 Theâtre de la Ville, Paris kl. 20 30
7.6.1995 Theâtre de la Ville, Paris kl. 20 30
8.6.1995 Theâtre de la Ville, Paris kl. 20 30
9.6.1995 Theâtre de la Ville, Paris kl. 20 30
10.6.1995 Theâtre de la Ville, Paris kl. 20 30

ALF av Un-Magritt Nordseth
1.2.1995 Black Box Teater kl. 20 00
2.2.1995 Black Box Teater kl. 20 00
3.2.1995 Black Box Teater kl. 20 00
4.2.1995 Black Box Teater kl. 20 00
5.2.1995 Black Box Teater kl. 20 00
18.2.1996 Dansens Hus, Stockholm kl. 20 00

3D ÅPNING ELEKTRAUTSTILLING av Lise Nordal
2.3.1996 Henie Onstad Kunstsenter kl. 13 00

FRUEN FRA HAVET av Lise Ferner
6.12.1996 Black Box kl. 20 00
7.12.1996 Black Box kl. 20 00
8.12.1996 Black Box kl. 20 00
9.12.1996 Black Box kl. 20 00
10.12.1996 Black Box kl. 20 00
11.12.1996 Black Box kl. 20 00
12.12.1996 Black Box kl. 20 00
13.12.996 Black Box kl. 20 00
14.12.1996 Black Box kl. 20 00
15.12.1996 Black Box kl. 20 00

HELLO - AUDIOVISUELL RAPPORT av Odd Johan Fritzøe
27.6.1997 Medborgerhuset/Kæmpe X-Pos, København kl. 20 00
28.6.1997 Medborgerhuset/Kæmpe X-Pos København kl.16 00
29.6.1997 Medborgerhuset/Kæmpe X-Pos København kl.16 00
13.8.1997 Mosjøen, Festival Ballett i Nord kl. 19 00
9.5.1998 Trøndelag Teater, studioscenen kl. 14 30 & kl. 18 00
15.5.1998 Trøndelag Teater, studioscenen kl. 17 00 & kl. 19 30
16.5.1998 Trøndelag Teater, studioscenen kl. 14 30 & kl. 18 00
22.5.1998 Trøndelag Teater, studioscenen kl.17 00 & kl. 19 30
23.5.1998 Trøndelag Teater, studioscenen kl. 14 30 & kl. 18 00

BØR BØRSON av Trond Lie/Wayne McKnight
14.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
16.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
17.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
18.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
19.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
20.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
21.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
23.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
24.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
25.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
26.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
28.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
30.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
1.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
2.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
14.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
15.3.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
16.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
17.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
18.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
20.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
21.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
22.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
23.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
24.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
25.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
27.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
28.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
29.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
30.4.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
2.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
4.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
5.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
6.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
7.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
8.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
9.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
11.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
12.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
13.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
14.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
15.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
16.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
18.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
19.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
20.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
21.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
22.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
23.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
25.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
26.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
27.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
28.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
29.5.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
2.61998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
3.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
4.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
5.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 30
8.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
9.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
10.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
11.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
12.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
13.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00
15.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
16.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
17.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
18.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
19.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 19 30
20.6.1998 Trøndelag Teater, Trondheim kl. 18 00

STJERNE.* - EN LYDINSTALLASJON FOR TO DANSERE av Odd Johan Fritzøe
7.9.1998 Våler ungd. skole, Hedmark kl. 11 20 & kl. 13 10
8.9.1998 Elverum ungd. skole kl. 9 50 & kl. 12 00
9.9.1998 Elverum ungd. skole kl. 9 50 & kl. 12 00
10.9.1998 Elverum ungd. skole kl. 9 50 & kl. 12 00
11.9.1998 Elverum skole kl. 12 00 & 13 45
14.9.1998 Hanstad ungd. skole kl. 10 40
15.9.1998 Hanstad ungd. skole kl.12.00
16.9.1998 Engerdalen barne - og ungdomsskole kl. 12 10
17.9.1998 Trysil ungd. skole kl. 10 00 & kl. 12 00
18.9.1998 Trysil ungd. skole kl. 10 00 & kl 12 00
21.10.1998 Øvre Vinje i Telemark kl. 19
16.11.1998 Os skole kl. 10 00 / Tolga skole kl. 13 45
17.10.1998 Folldal skole kl. 11 55
18.10.1998 Tynset skole kl. 10 50 & kl. 13 00
19.10. 1998 Tynset ungd. skole kl. 10 50 & kl. 13 00
20.10.1998 Alvdal barne- og ungd. skole kl. 10 20 & kl. 12 20
23.10.1998 Åmot ungd.skole kl. 10 15 & kl. 12 20
24.10.1998 Åmot ungd. skole kl. 10 00 / Osen skole kl. 13 00
25.10.1998 Stor Elvdal skole kl. 10 30 & kl. 12 35
26.10.1998 Rendalen barne - og ungd.skole kl. 10 40
25.11.1998 Vågå kulturhus, Oppland kl. 11 & kl. 12 45
24.3.1998 Ål folkehøgskule for døve og hørselhemmede kl. 19 00
6.9.1999 Black Box Teater, Oslo kl. 15 00 & kl. 19 00
7.9.1999 Black Box Teater kl. 12 00
8.9.1999 Black Box Teater kl. 18 00
9.9.1999 Black Box Teater kl. 12 00
10.9.1999 Black Box Teater kl. 18 00
11.9.1999 Black Box Teater kl. 12 00
12.9.1999 Black Box Teater kl. 18 00
27.9.1999 Tråstad ungd. skole, Akershus kl. 9 00 & kl. 13 00
28.9.1999 Rælingen ungd. skole kl. 10 30 & kl. 12 00
29.9.1999 Nannestad kultuhus kl. 20 00
1.11.1999 Botnvik barne- og ungdomsskole, Sør-Trøndelag kl. 11 00
2.11.1999 Botnvik barne - og ungdomsskole kl. 10 30 & kl. 12 00
3.11.1999 Lysøysund kl. 12 00
4.11.1999 Fagerenget skole kl. 12 00
5.11.1999 Rissa ungd. skole kl. 11 00
8.11.1999 Rissa ungd. skole kl. 11 00
9.11.1999 Rissa ungd. skole kl. 13 00
10.11.1999 Malvik skole kl. 10 30 & 12
12.11.1999 Malvik skole kl. 12 00 & 13
12.11.1999 Hummelvik ungd. skole kl.12 00
15.11.1999 Skaun kl. 10 30 & kl. 12 00
16.11.1999 Skaun kl. 12 00
24.11.1999 Nittedal fritidsklubb kl. 19 00
13.4.2000 Teatermarkedet i Sandefjord kl. 11 45
6.10.2000 Kaunas International Dancefestival, Litauen kl. 15 00 & 18 00
24.10.2000 Engebråthen ungd. skole, Oslo kl. 20 00
27.10.2000 Assitej festival/Agder Teater, kl. 20 00 & 22 00
28.10.2000 Agder Teater kl.13 00
31.10.2000 Lindeberg skole, Oslo kl. 11 00 & kl. 13 00
1.11.2000 Hauge skole, Oslo kl. 12 15
3.11.2000 Hoveseter skole, Oslo kl. 10 30 & kl. 12 00
8.11.2000 Ellingsrud skole, Oslo kl. 12 00
9.11.2000 Ellingsrud skole, Oslo kl. 10 00 & kl. 12 00
13.11.2000 Gran skole, Oslo kl. 10 00 & kl. 12 00
13.11.2000 Skreia ungd. skole, Oppland kl. 11 25 / Lena skole kl. 13 35
6.3.2000 Lambertseter skole, Oslo kl. 10 00 kl. 12 30
7.3.2000 Høyenhall ungd. skole, Oslo kl. 10 30 & kl. 11 30
9.3.2000 Uranienborg skole, Oslo kl. 11 00 & kl. 12 15
16.3.2000 Marienlyst skole, Oslo kl. 10 40 & kl. 12 10
21.3.2001Hauketo skole, Oslo kl. 11 00 & kl. 13 00
14.4.2001Engebråten ungd. skole, Oslo kl. 8 15 & kl. 10 00
15.5.2001 Engebråten ungd. skole kl. 8 15 & kl. 12 15
18.5.2001 Assitej i Falun, Sverige kl. 10 00 & kl. 13 00
9.11.2001 Vegårdshei ungd.skole kl. 10 00 Tvedestrand ungd. skole kl. 13 00
12.11.2000 Froland skole kl. 10 00 & kl. 13 00
13.11.2001 Birkenes skole kl. 11 00
14.11.2001 Nevenes skole, Arendal kl. 11 15
15.11.2001 Valle kulturhus kl. 19 00
16.11.2001 Bykle skule kl. 12 00
19.11.2001 Årdal, Sogn og Fjordane kl. 19 00
21.11.2001 Førde kulturhus kl. 19 30
21.11.2001 Høyanger barne - og ungd. skole kl. 10 15 Sogndal ungd. skole kl. 12 00
23.11.2001 Øvre Årdal vid. skule kl. 12 30
26.11.2001 Stryn skule kl. 11 / Olden skule kl. 13 00
27.11.2001 Florø kulturhus kl. 19 00
28.11.2001 Vinjar skule, Suldal, Rogaland kl. 19 00
29.11.2001 Tysvær idrettshall kl. 19 00 ( avlyst )
30.11.2001 Orstad skule, Klepp kl. 12 30
1.12.2001 Ogna skule, Hå kl. 13 00
4.12.2001 Hellesvik skule, Egersund kl. 12 30
6.12.2001 Øystebø folkehøgskole , Marnadal kl. 12 00
7.12.2001 Vennesla skole kl. 13 15
10.12.2001 Vassmyra skule, Mandal kl. 9 25 & kl. 11 25
11.12.2001 Sirdal skule, Tonstad kommune kl. 9 30
12.12.2001 Kvinnesdal ungd. skule kl. 12 00
19.1.2002 Ålesund kulturhus, kl. 13 15
18.11.2002 Sør- Fron skole, Oppland kl. 10 35
19.11.2002 Herland vid. skole, Dovre kl. 10 30 & kl. 12
20.11.2002 Vargestad vid. skole , Lillehammer kl. 10 30 & kl. 12 30
21.11.2002 Vargestad vid. skole kl. 12 00
22.11.2002 Åretta vid.skole Lillehammer kl. 10 30 & kl. 12
25.11.2002 Gausdal vid. skole kl. 10 00 & kl. 12
26.11.2002 Gausdal vid. skole kl. 12 00
27.11.2002 Gjøvik skole kl. 13 00
28.11.2002 Gran skole kl. 09 15
29.11.2002 Gran skole kl. 09 15
2.12.2002 Øystre Slidre vid. skole kl. 10 00
3.12.2002 Valdres vid. skole kl. 12 00
25.3.2003 Sunndal ungd. skole, Møre og Romsdal kl. 12 00 & kl 13 55
26.3.2003 Sunndal ungd. skole kl. 12 00 & kl. 13 35
27.3.2003 Sunndal ungd. skole kl. 12 00
28.3.2003 Riksfjord skole 10 15 & kl. 13 20
31.3.2003 Sykkulven skole kl. 11 40 & kl. 13 20
1.4.2003 Sykkulven skole kl. 11 40 & kl. 13 30
2.4.2003 Sykkulven skole kl. 11 40
3.4.2003 Valldal skole kl. 9 10 / Eidsdal skole kl.13 00
4.4.2003 Stranda skole kl. 11 35 & kl. 13 10
15.3.2004 Sande skole, Sandefjord kl. 11 00 & kl. 12 00
16.3.2004 Store Bergan skole kl. 10 30 & kl. 12 00
17.3.2004 Virik skole kl. 11 00 & kl 12 30
18.3.2004 Krokemoa skole kl. 11 00 & kl. 12 00
19.3.2004 Unneberg skole kl. 11 00 & kl. 12 30
22.3.2004 Sande skole kl. 11 00 & kl. 12 30
23.3.2004 Fevang skole kl. 10 30 & kl. 12 00
24.3.2004 Haukerød skole kl.11 00 & kl 12 30
25.3.2004 Framnes skole kl. 11 00 & kl 12 30
26.3.2004 Ormestad skole kl. 11 00 & kl. 12 30
29.3.2004 Gogstad skole kl. 11 00 & kl 12 30
30.3.2004 Andebu skole kl. 11 00 & kl. 12 30
31.3.2004 Høyjord skole kl. 11 00 & kl. 12 00
15.4.2004 Helgerød skole kl. 11 00 & kl. 12 30
16.4.2004 Mosserød skole kl. 11 30 & kl. 12 30

DESSERT MAPPING av Kate Bresee
23.10.1999 Black Box Teater kl. 20 00
24.10.1999 Black Box Teater kl. 20 00
25.10.1999 Black Box Teater kl. 20 00
26.10.1999 Black Box Teater kl. 20 00
27.10.1999 Black Box Teater kl. 20 00

ZOOOM av Odd Johan Fritzøe
4.10.2001 Festiviteten, Haugesund kl. 19 00
6.10.2001 Stord kulturhus kl. 19 00
7.10.2001 Stavanger konserthus kl. 19 00
8.10.2001 Agder Teater, Kristiansand kl. 19 00
9.10.2001 Grimstad kulturhus kl. 19 00
10.10.2001 Bø kulturhus kl. 19 00
11.10.2001 Skien kulturhus kl. 19 00
12.10.2001 Borre kulturhus, Horten kl. 19 00
15.10.2001 Hjertnes kulturhus, Sandefjord kl. 19 00
16.10.2001 Jessheim kulturhus kl. 19 00
17.10.2001 Gjøvik kulturhus kl. 19 00
19.10.2001 Olavshallen, Trondheim kl. 19 00
20.9.2001 Mølla kulturhus, Steinkjær kl. 19 00
23.10.2001 Bodø kulturhus kl. 19 00
2410.2001 Harstad kulturhus kl. 19 00
25.10.2001 Hålogaland Teater, Tromsø kl. 19 00
29.10.2001 Teatergarasjen, Bergen kl. 19 00
30.10.2001 Sogndal kulturhus kl. 19 00
31.10.2001 Ål kulturhus kl. 19 00
1.11.2001 Drammen teater kl. 19 00
2.11.20011Elverum kulturhus kl. 19 00

JE & YOU av Odd Johan Fritzøe - Turnéorganisasjone for Hedmark
23.3.2001 Alvdal barne- og ungd. skole kl. 13 00
26.3.2001 Sør - Odal ungd.skole kl. 12 00
27.3.2001 Sør - Odal ungd. skole kl. 10 00 & kl. 12 20
28.3.2001 Nord - Odal ungd. skole kl. 10 20 & kl. 12 15
29.3.2001 Holt ungd. skole kl. 11 45
30.3.2001 Holt ungd.skole kl. 10 30 & kl. 12 40
2.4.2001 Eidsskog skole kl. 10 25 & kl. 12 40
3.4.2001 Eidsskog skole kl. 10 25
4.4.2001 Austmarka barne - og ungd.skole kl. 10 45
5.4.2001 Tråstad skole kl. 10 30 & kl. 12 35
6.4.2001 Roverud skole kl. 10 30
21.8.2001 Furnes ungd. skole, Hedmark kl. 12 30
22.8.2001 Furnes ungd. skole kl. 10 15 & kl. 12 30
23.8.2001 Moelv ungd. skole kl. 12 35
24.8.2001 Moelv ungd. skole kl 10 00 & kl. 12 25
27.8.2001 Nes skole på Ringsaker kl. 9 40 & kl. 12 00
28.8.2001 Brøttum skole kl. 10 40 & kl. 12 50
29.8.2001 Brumunddal ungd. skole kl. 10 30 & kl. 12 35
30.8.2001 Brumunddal ungd. skole kl. 10 30 & kl. 12 35
31.8.2001 Grue skole kl. 10 45 & kl. 12 55
24.11.2001 Hamar konferansesenter kl. 18 00

INNBYGGERNE - ET BYGGESETT av Odd Johan Fritzøe
11.10.2002 Black Box Teater, Ultima festivalen kl 12 00
12.10.2002 Black Box Teater kl. 12 00
13.10.2002 Black Box Teater kl. 14 00
14.10.2002 Black Box Teater kl.. 12 00
15.10.2002 Black Box Teater kl.. 12 00
16.10.2002 Papirhuset, Tønsberg kl. 20 00
17.10.2002 Papirhuset, Tønsberg kl. 20 00
24.10.2002 Verdensteateret, Sandefjord kl. 20 00
13.1.2003 Kongsvinger skole, Hedmark kl. 11 45
14.1.2003 Kongsvinger skole kl. 11 45 & kl. 13 15
15.1.2003 Kongsvinger skole kl. 10 15 & kl. 11 45
16.1.2003 Roveren skole kl. 11 05 & kl. 12 35
17.1.2003 Lundesæter skole kl. 11 35
21.1.2003 Langeland skole kl. 10 30 og kl. 12 30
22.1.2003 Langeland skole kl. 10 30 & kl. 12 30
23.1.2003 Langeland skole kl. 10 30 & kl. 13 00
23.1.2003 Brandsved skole, Kongsvinger kl. 11 45 & kl. 13 00
24.1.2003 Austmarka barne og - ungdomskole kl. 11 45
3.2.2003 Gjøvikhallen kl. 12 00
4.2.2003 Fagerlund skole kl. 9 00 & kl. 10 00
5.2.2003 Fagerlund skole kl. 9 00 & kl. 10 00 / Lillehammer vid. skole kl. 17 15
6.2.2003 Fagerlund skole kl. 9 00 & kl. 10 25
7.2.2003 Rogne skole Øystre Slidre kl. 9 00 / Tingvoll samf. hus kl. 12 00
10.2.2003 Vestre Slidre skole kl. 13 00
11.2.2003 Dokka skole kl. 10 30 & kl. 11 30
12.3.2003 Torpa skole kl. 11 30
13.2.2003 Aurdal skole, Nord - Aurdal kl. 10 15 & kl. 11 30
14.2.2003 Fagernes skole kl. 10 15 & kl. 11 30
10.3.2003 Kongsvinger skole, Hedmark kl. 11 30
11.3.2003 Vennersberg skole kl. 10 00 & kl. 11 30
12.3.2003 Vennersborg skole kl. 10 00 & kl. 11 30
13.3.2003 Skarnes, Sør- Odal kl. 11 30
14.3.2003 Korsmo skole, Sør - Odal kl. 10 15 & kl. 11 30
17.3.2003 Ullern skole, Sør - Odal kl. 11 30
18.3.2003 Disenå skole, Sør Odal kl 10 15 & kl 11 30
19.3.2003 Sander skole , Sør - Odal kl. 10 00 & kl. 11 15
20.3.2003 Sander skole kl. 10 00 & kl. 11 15
21.3.2003 Slåstad skole kl. 10 30 & kl. 12 00
7.4.2003 Harpefoss skole, Oppland kl. 12 00
10.4.2003 Søre Ål skole, Lillehammer kl. 9 30
11.3.2003 Ekstrøm skole, Lillehammer kl. 10 00
28.4.2003 Garvik skole, Nord - Odal kl 11 00 & kl. 12 15
29.4.2003 Sand skole 9 50 / Sagstua skole kl. 12 25
30.4.2003 Sand skole kl. 9 50 & kl. 11 30
5.5.2003 Namnå skole, Grue, Hedmark kl. 11 30
6.5.2003 Kirkenær skole , Grue kl. 12 00
7.5.2003 Grinde skole, Grue kl. 11 45
8.5.2003 Grue skole kl. 10 45 & kl. 12 00
9.5.2003 Svulrya skole kl. 10 30
2.6.2003 Arneby skole, Åsnes kl. 12 00
3.6.2003 Flisa skole kl. 10 30 & kl. 12 00 / Teaterrmarkedet i Sandefjord kl. 18 00
4.6.2003 Flisa skole kl. 10 30 & kl. 12 00
5.6.2003 Kilen skole kl. 11 30
6.6.2003 Jara skole kl. 10 00 & kl. 11 25
10.6.2003 Sønstestrand skole kl. 11 35 & kl. 13 25
11.6.2003 Hasla skole, Våler kl. 11 40
12.6.2003 Nordhagen kl. 10 00 & 11 25
13.6.2003 Vålbyen skole kl. 10 00 & kl. 11 25
15.11.2003 Engerdalsetra skole, Hedmark kl. 10 00 & kl. 11 45
16.11.2003 Tylldalen skole kl. 11 45
17.11.2003 Fåset skole kl. 10 30
18.11.2003 Tynset skole kl. 10 45 & kl. 12 00
19.1.2003 Tynset skole kl. 10 00 & kl. 11 15
22.11.2003 Kvikne skole kl. 10 55
23.11.2003 Os skole kl. 10 45 & kl. 12 00
24.11.2003 Dalsbygda skole kl. 11 45
25.11.2003 Tolga skole kl. 10 20 & kl. 11 35
26.11..2003 Vingelen skole kl. 10 35
29.11.2003 Rendalen skole kl. 11 40
30.11.2003 Fagertun skole kl. 11 30
28.1.2004 Bærum kulturhus kl. 14 00
30.1.2004 Disen skole, Oslo kl. 18 00
10.2.2004 Trikkehallen, Oslo kl. 19 00
17.4.2004 Håberg skole, Ørlandet kl. 11 30
20.4.2004 Storfossen skole, Bjugn kl. 10 30
21.4.2004 Opphogg skole kl. 10 15 kl. 11 45
22.4.2004 Stadbygd kl. 10 45 & kl. 12 15
23.4.2004 Åsly skole kl. 10 50 kl.. 12 15
26.4.2004 Mælen skole kl. 10 30
27.4.2004 Fagerenget skole, Bjugn kl. 11 35
28.4.2004 Botngård skole kl 10 30 & kl 12 10
29.4.2004 Sandnes skole kl. 11 25
16.5.2004 Rekjavik, Island kl. 16 00
17.5.2004 Reykjavik, Island kl. 09 00
24.9.2004 Kunsthøgskolen i Oslo, CODA festivalen kl. 13 00
22.10.2004 Kristiansand, ASSITEJ festival kl. 16 00 & kl. 18 00
10.1.2005 Lusetjern skole kl. 10 30
11.1.2005 Stig skole kl. 9 30 / Grorud skole kl. 13 00
12.1.2004 Møllergata skole kl. 12 00
13.1.2005 Østensjø skole, Oslo kl. 9 30 / Manglerud skole kl. 13 00
14.1.2005 Voksen skole kl. 10 00
17.1.2005 Slemdal skole kl. 12 00
18.1.2005 Gran skole kl. 9 30 / Bakås skole kl. 13 10
25.1.2005 Bjørkelangen skole, Akershus kl. 12 00
26.1.2005 Løken skole kl. 10 00 / Bråthen skole kl. 12 30
27.1.2005 Aursmarka skole kl. 10 00 / Haneborg skole kl. 12 30
24.5.2005 Brevik skole, Son kl. 11 15
25.5.2005 Arsak skole. Leirsund kl. 10 15
26.5.2005 Vestbyhallen, Vestby kl. 10 15 & kl. 11 40
27.5.2005 Brånås skole kl. 11 15
28.5.2005 Gjelleråsen skole kl. 9 30 / Sagdalen skole kl. 11 45
1.6.2005 Volla skole kl. 9 45 / Vigernes skole kl. 12 15
2.6.2005 Sten Taruds skole kl. 11 45
3.6.2005 Skjetten skole kl. 10 00 / Åsenhagen skole kl. 13 00
27.4.2005 Efteløt skole, Kongsberg kl. 12 00
28.4.2005 Prestefoss skole, Sigdal kl. 10 30
29.4.2005 Eggedal skole, Sigdal kl. 10 00
2.5.2005 Gol skole kl. 10 30 & 12 00
3.5.2005 Herad skole, Gol kl. 11 30
9.5.2005 Nesbyen skole, nes kl. 10 30 & 12 00
10.5.2005 Flå skole kl. 10 30
11.5.2005 Hokksund, Øvre Eiker kl. 10 00 & kl. 12 00
12.5.2005 Hokksund skole kl. 10 00 & kl 12 00
13.5.2005 Vestfossen skole kl. 10 00 & kl 12 00
18.5.2005 Skotselv skole kl. 10 30 & kl. 12 00
19.5.2005 Røren skole, Øvre Eiker kl. 10 30 & kl 12 00
20.5.2005 Ormåsen skole, Øvre Eiker kl. 10 30 & kl. 12 00
23.5.2005 Darbu skole kl. 12 25
25.5.2005 Tofte skole, Hurum kl 10 00 & kl. 12 00
27.5.2005 Sætre skole kl. 10 00 & kl. 12 00
30.5.2005 Filtvedt skole, Hurum kl. 10 30 & kl. 12 00
31.5.2005 Follested skole, Hurum kl 10 00 &kl. 12 00
1.6.2005 Jondalen skole, Kongsberg kl. 10 00
2.6.2005 Raudmyra skole, Kongsberg kl. 10 30
3.6.2005 Raudmyra skole kl. 10 30
6.6.2005 Sigdal skole kl. 12 25
5.9.2005 Madsbakken skole. Kongsberg kl. 10 00 & kl. 12 00
6.9.2005 Hvittingfoss skole kl. 10 30 & kl. 12 00
7.9.2005 Kongsgårdmoen skole kl. 10 00 & kl. 12 00
8.9.2005 Skavanger skole kl. 10 30 & kl. 12 00
9.9.2005 Syse skole kl. 10 00 & kl. 12 00
12.9.2005 Vikersund skole kl. 10 30 & kl.12 00
13.9.2005 Vikersund skole kl 10 30 & kl 12 00
14.9.2005 Buskerud skole, Modum kl. 10 30 & kl 12 00
15.9.2005 Stalsberg skole, Modum Kl. 10 30 & kl. 12 00
16.9.2005 Enger skole, Modum kl.10 30 & kl. 12 00
19.9.2005 Flesberg skole kl. 10 30 & kl. 12 00
20.9.2005 Wennersborg skole , Kongsberg kl. 10 00 & kl. 12 00
21.9.2005 Wennersborg skole kl. 10 30
22.9.2005 Gamlegrendåsen skole, Kongsberg kl. 10 30 & kl. 12 00
23.9.2005 Gamlegrendåsen skole kl. 10 15 & kl. 12 00
5.1.2006 Flora samfunnshus kl. 10 30 & kl. 12 00
6.1.2006 Flora samfunnshus kl. 10 00 & kl. 12 00
7.1.2006 Flora samfunnshus kl. 10 30 & kl. 12 00
10.1.2006 Krokane skule kl. 10 15 & kl. 11 45
11.1.2006 Torvmyrane skule, Florø kl. 10 30 & kl. 12 00
12.1.2006 Eikefjord skule kl. 10 30 & kl. 12 00
13.1.2006 Hardbakke skule kl. 9 30 & kl. 11 30
14.1.2006 Dalsøyra skule kl. 10 00 / Eivindsvik skule kl. 13 45
17.1 2006 Hyllestad skule kl. 10 30
18.1.2006 Askvoll skule kl. 10 00 & kl. 12 00 / Bulandet skule kl. 18 30
19.1.2006 Nesse skule , Balestrand kl. 10 30
20.1.2006 Hafslo skule kl. 9 30 / Gaupne skule kl. 13 30
3.4.2006 Flatbygdi skule kl. 10 30
4.4.2006 Høyanger barne- og ungd. skule kl. 10 15 & 12 15
5.4.2006 Kyrkjebø skule kl. 10 30
6.4.2006 Lavik skule kl. 10 30
7.4.2006 Bjordal skule kl. 11 35
15.1.2007 Bekkelaget skole, Oslo kl. 10 30
16.1.2007 Ljan skole kl. 10 30
17.1.2007 Bjørndal skole kl. 10 20
18.1.2007 Prinsdal skole kl. 10 30
19.1.2007 Skøyen skole kl. 10 30 / Gamlebyen skole kl. 13 00
22.1.2007 Uranienborg skole kl. 10 30
23.1.2007 Lysejordet skole kl. 10 30
24.1.2007 Vinderen skole kl. 10 30
25.1.2007 Ekeberg skole kl. 10 30
26.1.2007 Ammerud skole kl. 10 30

ADVENTURA ANATOMICA av Odd Johan Fritzøe
17.11.2005 Black Box Teater kl. 20 00
18.11.2005 Black Box Teater kl. 20 00
19.11.2005 Black Box Teater kl. 20 00
20.11. 2005 Black Box Teater kl. 20 00

ADVENTURA BOTANICA av Odd Johan Fritzøe
13.09.2013 Dansens Hus, Oslo kl. 19 00
14.09.2013 Dansens Hus Oslo kl. 19 00
15.09.2013 Dansens Hus Oslo kl. 19 00
16.09.2013 Dansens Hus kl. 19 00
28. 08.2014 Stange skole kl. 12 00
02.09.2014 Disenå skole kl. 11 20
03.09.2014 Korsmo skole kl. 10 15 & 12 00
04.09.2014 Sander skole kl. 11 30
05.09.2014 Slåstad skole kl. 11 00
08.09.2014 Ullern skole kl. 11 30
09.09.2014 Magnor skole kl. 11 25
10.09.2014 Skottefoss skole kl. 10 20 & 11 50
11.09.2014 Eidskog skole kl. 11 00
12.09.2014 Austmarka skole kl. 11 45
22.09.2014 Vennersberg skole kl. 11 50
23.09.2014 Marikollen skole kl. 10 00 & 11 00
24.09.2014 Brandval skole kl. 11 30
26.09.2014 Roverud skole kl. 11 25
29.09.2014 Langeland skole kl. 12 00
30.09. 2014 Langeland skole kl. 10 15 & 12 00
01.10.2014 Finnskogen Montesorriskole kl. 12 30
02.10.2014 Garvik skole kl. 10 10 & kl. 11 45
03.10.2014 Sand sentrakskole kl. 10 00 & kl. 11 40
14.10.2014 Rollsløkken skole kl. 11 30 & kl. 12 30
15.10.2014 Prestrud skole kl. 11 45 & kl. 13 00
16.10.2014 Storhamar skole kl. 11 00 & kl. 13 15
17.10.2014 Storhamar skole kl. 10 15 & kl. 12 00
20.10.2014 Lovisenberg skole kl. 12 00
21.10.2014 Lunden skole kl. 11 30 & kl. 12 45
22.10.2014 Ridabu skole kl. 11 00 & kl. 12 30
23.10.2014 Solvang skole kl. 11 40 & kl. 12 55
24.10.2014 Greveløkka skole kl. 10 00
22.11.2014 Ælvespeilet kulturhus, Porsgrunn kl. 15 00
9.11.2015 Fagertun kl. 12 10
10.11.2015 Berger kl. 11 40
11.11.2015 Rena kl. 1005 & kl. 11 45
12.11.2015 Rena Kl. 10 05 & kl. 11 45
13.11.2015 Koppang kl. 11 15 & Sollia kl. 11 45
16.11.2015 Innbygda kl. 10 45 & kl. 12 45
17.11.201 Innbygda kl. 9 30 & Jordet kl. 13 10
18.11.2015 Vest Trysil kl. 12 00
19.11.2015 Sørnådal kl. 12 10